KOZÁROVICE
KOVÁŘOV
KOVÁŘOV ROCK
STARÁ HUŤ
STARÝ PELHŘIMOV
 
 
 

SOUTĚŽ  |  SEZNAMKA  |  JÁ ŠTAMGAST  |  TOP FOTO  |  VIDEOGALERIE  |  VZKAZY  |  KNIHA PŘÁNÍ |  ÚVODNÍ STRÁNKA

 
 
 
  PROGRAM  | AUTOBUSOVÉ SVOZY  | ŠTAMGASTI  |  FOTOGALERIE  |  MAPA  |  INFO O

CHLUMCANY

 
 
 

Ucho

 
Program
 

AUTOBUSOVÉ SVOZY

 

Heart plus Trading s.r.o.

TAM ZDARMA zpět za 30,- Kč

AUTOBUS č. 1 čas
Staňkov náměstí 20:00
Ohučov 20:04
Holýšov aut. z. 20:08
Stod 20:15
Chotěšov 20:20
Vodní Újezd 20:25
Dobřany benzínka 20:30
Chlumčany 20:35
   

Odjez zpět v 3:15 hod.

 
   
   
AUTOBUS č. 2 čas
Přeštice náměstí 20:45
Horní Lukavice 20:48
Chlumčany 20:55
   

Odjez zpět v 2:30 hod.

 
   
   

AUTOBUS č. 3 (pouze cesta zpět)

 
Chlumčany 02:30
Horní Lukavice  
Přeštice  
Lužany  
Borovy  
Červené Poříčí  
Švihov  
   

Odjez zpět v 2:30 hod.

 
 

Login štamgastů

ŠTAMGAST

nick

heslo

 
 
     
 
www.disco-heart.cz 7182259 /online: 0 /dnes: 0
login webmaster